I går var jeg i de smukkeste omgivelser på Dragsholm Slot for at fotografere ved Melissa og Mortens vielse. Heldigvis holdt vejret tørt, så det kunne foregå under rosenbuen i parken.
Stort tillykke med hinanden og med kærligheden.
Man kan se flere billeder her
Du tager de mest fantastiske billeder. De er heldige at have valgt dig til at forevige deres bryllup, så bliver det ikke smukkere. Jeg er også glad for at kunne se på de smukke fotografier jeg har købt af dig, de får mange rosende ord fra folk der besøger mig, de forstår alle hvorfor har købt dem. Kærlig hilsen Gerda.
LikeLike
Kære Gerda
Tak for dine utroligt søde ord – det varmer så meget at vide, hvor glad du er for de billeder, du købte.
De kærligste hilsner
Signe
LikeLike
Den man. 10. sep. 2018 kl. 16.56 skrev Signe Goldmann :
> Signe Goldmann posted: “I går var jeg i de smukkeste omgivelser på > Dragsholm Slot for at fotografere ved Melissa og Mortens vielse. Heldigvis > holdt vejret tørt, så det kunne foregå under rosenbuen i parken. Stort > tillykke med hinanden og med kærligheden. Man kan se fler” >
LikeLike
Som altid smukke billeder Signe. Desværre har jeg ikke lige nogle, der skal giftes, ellers ville jeg anbefale dig.
Knus
LikeLike
Tak søde Lisbeth :-)
LikeLike